پاورپوینت جنگ نرم، شگردها و راه‌های مقابله

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت جنگ نرم، شگردها و راه‌های مقابله دارای 56 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در PowerPoint می باشد و آماده ارائه یا چاپ است

شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.

لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي پاورپوینت جنگ نرم، شگردها و راه‌های مقابله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت جنگ نرم، شگردها و راه‌های مقابله :

پاورپوینت با موضوع جنگ نرم شگردها و راه های مقابله در 56 اسلاید


بخشی از متن فایل:

نقش الگوها در جهت‌دهی به زندگی فرهنگی و اجتماعی جوانان و نوجوانان بر کسی پوشیده نیست. یکی از شگردهای غربیان برای تسخیر ذهن و جان جوانان، معرفی‌ الگوهای متناسب با فرهنگ غرب است. الگوی ورزشکاران، ورزشکاران غربی معرفی می‌شود. الگوی هنرمندان، هنرمندان هالیوودی معرفی می‌شوند. با این کار در حقیقت ناخودآگاه آلیناسیون فرهنگی و ارزشی رخ می‌دهد. الگوی زندگی یک جوان مسلمان شیعه، یک غربی لیبرال بی دین معرفی می‌شود و تمام آرزوی این جوان آن است که مثل فلان هنرپیشه هالیوودی راه برود و حرف بزند و رفتار کند!


پاورپوینت جنگ نرم، شگردها و راه‌های مقابله
فهرست مطالب:

•شگردهای جنگ نرم
•راه‌های مقابله با جنگ نرم

شگردهای جنگ نرم

....

لینک کمکی